Restauracja Mewa - O nas Restauracja Mewa - Menu Restauracja Mewa - Galeria Restauracja Mewa - Catering Restauracja Mewa - Kontakt

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług cateringowych. Restauracja Mewa specjalizuje się w organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych od bankietow firmowych po bale i uroczystości rodzinne. Do państwa dyspozycji pozostaje sala mogąca pomieścić 50 osób. Organizujemy imprezy również w miejscach wskazanych przez klienta.

Dzieki wieloletniemu doświadczeniu kulinarnemu jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom naszych Gości. Dostarczamy smaczne i wyszukne dania z Menu naszej Restauracji lub na życzenie wg. indywidualnych preferencji klienta. Nasze usugi obejmują również produkcję i dostawę placków, tortów i deserów, które podkreślą każdą uroczystość. Zapewnimy niezbędne wyposażenie, odpowiednią dekoracje miejsca imprezy, miłą i profesjonalną obsługę oraz odpowiednią oprawę muzyczną. Nad całością imprezy czuwa doświadczona obsługa kelnerska.


Jeśli są Państwo zaiteresowani usługą Cateringu prosimy o kontakt z nami w celu ustalienia szczegółów...